ATC 2
Klasse  5 - Poule H

Jo Berben Pascal Willems Jan Janssen Guido Lentz
Bondsnummer 2943783 Bondsnummer 3570745 Bondsnummer 2943856 Bondsnummer 3890802
Gespeeld 27 Gespeeld 30 Gespeeld 18 Gespeeld 15
Gewonnen 24 Gewonnen 22 Gewonnen 15 Gewonnen 12
Percentage 89% Percentage 73% Percentage 83% Percentage 80%

Speelschema

 

Wedstrijd Datum Teams Uitslag
57803 Do 05 feb ATC 2 MOVC 3 10-0
57806 Vr 13 feb Getave 4 ATC 2 1-9
57808 Do 26 feb ATC 2 ONI 9 9-1
57810 Do 05 mrt ATC 2 GTTC 7 7-3
57815 Vr 13 mrt TCB 6 ATC 2 2-8
57818 Vr 20 mrt MOVC 3 ATC 2 2-8
57821 Do 26 mrt ATC 2 Getave 4 6-4
57823 Do 09 apr ONI 9 ATC 2 0-10
57825 Vr 17 apr GTTC 7 ATC 2 1-9
57830 Do 23 apr ATC 2 TCB 6 6-4

Stand

 

Teams

Stand

ATC 2 10-82
MOVC 3 10-63
GTTC 7 10-51
GETAVE 4 10-51
TCB 6 10-29
ONI 9 10-22



 
MOVC 3   Carmelweg 4   6564 AH   HEILIG LANDSTICHTING   024-3225104    
GTTC Groesbeek 7   Atelierweg 1   6562 AS   GROESBEEK   024-3977055    
TCB 6   Schoolstraat 16   6641 DC   BEUNINGEN GLD   024-6771703    
Getavé 4   Dorpstraat 1   6691 AV   GENDT   0481-421772    
ONI 9   Suikerbergseweg 10   6604 AE   WIJCHEN   024-6415220





UITSLAGEN EN SPEELSCHEMA


57803  DO 05 feb 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  MOVC 3                      10-0    
57801  VR 06 feb 20:00  GTTC Groesbeek 7        -  ONI 9                       8-2    
57802  VR 06 feb 20:00  TCB 6                   -  Getavé 4                    4-6    

57804  DO 12 feb 20:00  MOVC 3                  -  GTTC Groesbeek 7            8-2    
57805  DO 12 feb 20:00  ONI 9                   -  TCB 6                       6-4    
57806  VR 13 feb 20:00  Getavé 4                -  ATC'68 Afferden 2           1-9    

57808  DO 26 feb 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  ONI 9                       9-1    
57807  VR 27 feb 20:00  GTTC Groesbeek 7        -  TCB 6                       6-4    
57809  VR 27 feb 20:00  Getavé 4                -  MOVC 3                      5-5    

57810  DO 05 mrt 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  GTTC Groesbeek 7            7-3    
57811  DO 05 mrt 20:00  ONI 9                   -  Getavé 4                    1-9    
57812  VR 06 mrt 20:00  TCB 6                   -  MOVC 3                      1-9    

57814  DO 12 mrt 20:00  MOVC 3                  -  ONI 9                       10-0    
57813  VR 13 mrt 20:00  GTTC Groesbeek 7        -  Getavé 4                    6-4    
57815  VR 13 mrt 20:00  TCB 6                   -  ATC'68 Afferden 2           2-8    

57816  DO 19 mrt 20:00  ONI 9                   -  GTTC Groesbeek 7            3-7    
57818  VR 20 mrt 20:00  MOVC 3                  -  ATC'68 Afferden 2           2-8    
57817  VR 20 mrt 20:00  Getavé 4                -  TCB 6                       7-3    

57821  DO 26 mrt 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  Getavé 4                    6-4    
57819  VR 27 mrt 20:00  GTTC Groesbeek 7        -  MOVC 3                      5-5    
57820  VR 27 mrt 20:00  TCB 6                   -  ONI 9                       5-5    

57823  DO 09 apr 20:00  ONI 9                   -  ATC'68 Afferden 2           0-10    
57824  DO 09 apr 20:00  MOVC 3                  -  Getavé 4                    6-4    
57822  VR 10 apr 20:00  TCB 6                   -  GTTC Groesbeek 7            2-8    

57827  D1 28 apr 20:00  MOVC 3                  -  TCB 6                       8-2    
57825  VR 17 apr 20:00  GTTC Groesbeek 7        -  ATC'68 Afferden 2           1-9    
57826  VR 17 apr 20:00  Getavé 4                -  ONI 9                       6-4    

57829  DO 23 apr 20:00  ONI 9                   -  MOVC 3                      0-10    
57830  DO 23 apr 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  TCB 6                       6-4    
57828  VR 24 apr 20:00  Getavé 4                -  GTTC Groesbeek 7            5-5