ATC 1
Klasse 2  - Groep A

Serge Janssen Bram van den Berg Gijs van Gent Stefan Groenen
Bondsnummer 3011369 Bondsnummer 3716480 Bondsnummer 3818389 Bondsnummer 3073468
Gespeeld 27 Gespeeld 24 Gespeeld 18 Gespeeld 18
Gewonnen 23 Gewonnen 10 Gewonnen 11 Gewonnen 13
Percentage 85% Percentage 42% Percentage 61% Percentage 72%

Speelschema

Wedstrijd Datum Teams Uitslag
17103 Do 05 feb ATC 1 SKF 6 6-4
17106 Vr 13-02 ONI 4 ATC 1 5-5
17108 Do 26 feb ATC 1 Cevelum 4 8-2
17110 Do 05 mrt ATC 1 BIT 8 8-2
17115 Do 12 mrt DNW 1 ATC 1 6-4
17118 Vr 20 mrt SKF 6 ATC 1 5-5
17121 Do 26 mrt ATC 1 ONI 4 6-4
17123 Vr 10 apr Cevelum 4 ATC 1 5-5
17125 Vr 17 apr BIT 8 ATC 1 2-8
17130 Do 23 apr ATC 1 DNW 1 8-2

Stand

Teams Stand
ATC 1 10-63
SKF 6 10-57
ONI 4 10-56
DNW 1 10-54
BIT.nl 8 10-44
CEVELUM 4 10-26


 
DNW 1   Kerklaantje 17   6612 BB   NEDERASSELT   024-6221604    
Cevelum 4   Havikshorst 24   5431 LZ   CUIJK   06-12341793    
SKF 6   Wageningselaan 1-A   3903 LA   VEENENDAAL   0318-514558    
ONI 4   Suikerbergseweg 10   6604 AE   WIJCHEN   024-6415220    
Bit.nl 8   Langekampweg 8   6715 AV   EDE GLD   0318-635831

 




UITSLAGEN EN SPEELSCHEMA

 

17102  DO 05 feb 20:00  DNW 1                   -  ONI 4                       5-5    
17103  DO 05 feb 20:00  ATC'68 Afferden 1       -  SKF 6                       6-4    
17101  VR 06 feb 20:00  Bit.nl 8                -  Cevelum 4                   8-2    

17104  VR 13 feb 20:00  SKF 6                   -  Bit.nl 8                    8-2    
17105  VR 13 feb 20:00  Cevelum 4               -  DNW 1                       4-6    
17106  VR 13 feb 20:00  ONI 4                   -  ATC'68 Afferden 1           5-5    

17108  DO 26 feb 20:00  ATC'68 Afferden 1       -  Cevelum 4                   8-2    
17107  VR 27 feb 20:00  Bit.nl 8                -  DNW 1                       3-7    
17109  VR 27 feb 20:00  ONI 4                   -  SKF 6                       7-3    

17110  DO 05 mrt 20:00  ATC'68 Afferden 1       -  Bit.nl 8                    8-2    
17112  DO 05 mrt 20:00  DNW 1                   -  SKF 6                       6-4    
17111  VR 06 mrt 20:00  Cevelum 4               -  ONI 4                       4-6    

17115  DO 12 mrt 20:00  DNW 1                   -  ATC'68 Afferden 1           6-4    
17113  VR 13 mrt 20:00  Bit.nl 8                -  ONI 4                       5-5    
17114  VR 13 mrt 20:00  SKF 6                   -  Cevelum 4                   9-1    

17116  VR 20 mrt 20:00  Cevelum 4               -  Bit.nl 8                    2-8    
17117  VR 20 mrt 20:00  ONI 4                   -  DNW 1                       7-3    
17118  VR 20 mrt 20:00  SKF 6                   -  ATC'68 Afferden 1           5-5    

17120  DO 26 mrt 20:00  DNW 1                   -  Cevelum 4                   8-2    
17121  DO 26 mrt 20:00  ATC'68 Afferden 1       -  ONI 4                       6-4    
17119  VR 27 mrt 20:00  Bit.nl 8                -  SKF 6                       3-7    

17122  DO 09 apr 20:00  DNW 1                   -  Bit.nl 8                    6-4    
17123  VR 10 apr 20:00  Cevelum 4               -  ATC'68 Afferden 1           5-5    
17124  VR 10 apr 20:00  SKF 6                   -  ONI 4                       6-4    

17125  VR 17 apr 20:00  Bit.nl 8                -  ATC'68 Afferden 1           2-8    
17126  VR 17 apr 20:00  ONI 4                   -  Cevelum 4                   10-0    
17127  VR 17 apr 20:00  SKF 6                   -  DNW 1                       5-5    

17130  DO 23 apr 20:00  ATC'68 Afferden 1       -  DNW 1                       8-2    
17128  VR 24 apr 20:00  ONI 4                   -  Bit.nl 8                    3-7    
17129  VR 24 apr 20:00  Cevelum 4               -  SKF 6                       4-6