ATC 2
Klasse  4 - Poule C

Jo Berben Robbert den Bekker Arie Schook Jan Janssen Remco Gout
Bondsnummer 2943783 Bondsnummer 2943898 Bondsnummer 3893567 Bondsnummer 2943856 Bondsnummer 4095829
Gespeeld   Gespeeld 11 Gespeeld 24 Gespeeld 21 Gespeeld 18
Gewonnen   Gewonnen 7 Gewonnen 7 Gewonnen 11 Gewonnen 7
Percentage % Percentage 64% Percentage 29% Percentage 52% Percentage 39%

Speelschema

Wedstrijd Datum Teams Uitslag
33101 VR 31 jan HUTAF 6 ATC'68 Afferden 2 6-4
33105 DO 06 feb ATC'68 Afferden 2 Essentia 2 2-8
33108 VR 14 feb AKRIS 2 ATC'68 Afferden 2 5-5
33111 DO 27 feb ATC'68 Afferden 2 DNW 3 6-4
33114 VR 07 mrt TIAN 4 ATC'68 Afferden 2 9-1
33116 DO 13 mrt ATC'68 Afferden 2 HUTAF 6 2-8
33120 VR 28 mrt Essentia 2 ATC'68 Afferden 2 8-2
33123 DO 03 apr ATC'68 Afferden 2 AKRIS 2 9-1
33126 DO 10 apr DNW 3 ATC'68 Afferden 2 6-4
33129 DO 17 apr ATC'68 Afferden 2 TIAN 4 2-8

Stand

 

Teams

Stand

TIAN 4 10-76
Essentia 2 10-63
HUTAF 6 10-60
DNW 3 10-40

ATC 2

10-37
AKRIS 2 10-23




 
DNW 3   Kerklaantje 17   6612 BB   NEDERASSELT   024-6221604    
Essentia 2   Sportlaan 3   6681 CD   BEMMEL   0481-462224    
TIAN 4   Witsenstraat 2   6813 GV   ARNHEM        
Akris 2   Heyendaalseweg 141   6525 AJ   NIJMEGEN   024-3612392    
Hutaf 6   Koelhuisstraat 3   6851 NB   HUISSEN   026-3252628    




UITSLAGEN EN SPEELSCHEMA

 

32101  VR 31 jan 20:00  Hutaf 6                 -  ATC'68 Afferden 2           6-4    
32102  VR 31 jan 20:15  Essentia 2              -  DNW 3                       9-1    
32103  VR 31 jan 19:15  Akris 2                 -  TIAN 4                      4-6    

32105  DO 06 feb 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  Essentia 2                  2-8    
32106  DO 06 feb 20:00  DNW 3                   -  Akris 2                     9-1    
32104  VR 07 feb 20:00  TIAN 4                  -  Hutaf 6                     5-5    

32109  DO 13 feb 20:00  DNW 3                   -  TIAN 4                      0-10    
32107  VR 14 feb 20:00  Hutaf 6                 -  Essentia 2                  5-5    
32108  VR 14 feb 19:15  Akris 2                 -  ATC'68 Afferden 2           5-5    

32111  DO 27 feb 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  DNW 3                       6-4    
32110  VR 28 feb 19:15  Akris 2                 -  Hutaf 6                     1-9    
32112  VR 28 feb 20:15  Essentia 2              -  TIAN 4                      2-8    

32113  VR 07 mrt 20:00  Hutaf 6                 -  DNW 3                       9-1    
32114  VR 07 mrt 20:00  TIAN 4                  -  ATC'68 Afferden 2           9-1    
32115  VR 07 mrt 20:15  Essentia 2              -  Akris 2                     9-1    

32116  DO 13 mrt 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  Hutaf 6                     2-8    
32117  DO 13 mrt 20:00  DNW 3                   -  Essentia 2                  5-5    
32118  VR 14 mrt 20:00  TIAN 4                  -  Akris 2                     7-3    

32119  VR 28 mrt 20:00  Hutaf 6                 -  TIAN 4                      3-7    
32121  VR 21 mrt 19:15  Akris 2                 -  DNW 3                       5-5    

32120  VR 28 mrt 20:15  Essentia 2              -  ATC'68 Afferden 2           8-2    

32123  DO 03 apr 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  Akris 2                     9-1    
32122  VR 04 apr 20:15  Essentia 2              -  Hutaf 6                     6-4    
32124  VR 04 apr 20:00  TIAN 4                  -  DNW 3                       8-2    

32126  DO 10 apr 20:00  DNW 3                   -  ATC'68 Afferden 2           6-4    
32125  VR 11 apr 20:00  Hutaf 6                 -  Akris 2                     8-2    
32127  VR 11 apr 20:00  TIAN 4                  -  Essentia 2                  8-2    

32128  DO 17 apr 20:00  DNW 3                   -  Hutaf 6                     7-3    
32129  DO 17 apr 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  TIAN 4                      2-8    
32130  VR 18 apr 19:15  Akris 2                 -  Essentia 2                  1-9