ATC 4
Klasse 6 Poule A

Toon Janssen Mark Janssen Erwin van Rijckevorsel
Bondsnummer 3570737 Bondsnummer 3570729 Bondsnummer 4017596
Gespeeld 30 Gespeeld 30 Gespeeld 30
Gewonnen 10 Gewonnen 26 Gewonnen 18
Percentage 33% Percentage 87% Percentage 60%


Speelschema

Wedstrijd Datum Teams Uitslag
52102 Do 17 sep ATC 4 TIAN 9 3-7
52104 Vr 25 sep GTTC 9 ATC 4 3-7
52107 Do 01 okt ATC 4 TAFLAN 4 7-3
52110 Vr 09 okt TCB 7 ATC 4 1-9
52113 Do 15 okt ATC 4 ONI 12 7-3
52119 Do 22 okt ATC 4 GTTC 9 4-6
52116 Do 30 okt TIAN 9 ATC 4 6-4
52122 Vr 13 nov TAFLAN 4 ATC 4 6-4
52125 Do 19 nov ATC 4 TCB 7 9-1
52128 Do 26 nov Oni 12 ATC 4 5-5

Stand





Teams

Stand

TIAN 9 10-64
GTTC 9 10-63
TAFLAN 4 10-61
ATC 4 10-59
ONI 12 10-41
TCB 8 10-12


GTTC Groesbeek 9   Atelierweg 1   6562 AS   GROESBEEK   024-3977055    
Taflan 4   Dominicanenstraat 25   5453 JN   LANGENBOOM   0486-431800    
TCB 8   Schoolstraat 16   6641 DC   BEUNINGEN GLD   024-6771703    
TIAN 9   Witsenstraat 2   6813 GV   ARNHEM   06-47670115    
ONI 12   Suikerbergseweg 10   6604 AE   WIJCHEN   024-6415220    





UITSLAGEN EN SPEELSCHEMA

52101  DO 17 sep 20:00  ATC'68 Afferden 4       -  TIAN 9                      3-7    
52102  MA 28 sep 20:00  Taflan 4                -  ONI 12                      9-1    
52103  VR 18 sep 20:00  TCB 8                   -  GTTC Groesbeek 9            0-10    

52106  DO 24 sep 20:00  ONI 12                  -  TCB 8                       9-1    
52104  VR 25 sep 20:00  GTTC Groesbeek 9        -  ATC'68 Afferden 4           3-7    
52105  VR 25 sep 20:00  TIAN 9                  -  Taflan 4                    4-6    

52107  DO 01 okt 20:00  ATC'68 Afferden 4       -  Taflan 4                    7-3    
52109  DO 01 okt 20:00  ONI 12                  -  GTTC Groesbeek 9            3-7    
52108  VR 02 okt 20:00  TCB 8                   -  TIAN 9                      3-7    

52110  VR 09 okt 20:00  TCB 8                   -  ATC'68 Afferden 4           1-9    
52111  VR 09 okt 20:00  TIAN 9                  -  ONI 12                      8-2    
52112  VR 09 okt 20:00  Taflan 4                -  GTTC Groesbeek 9            3-7    

52113  DO 15 okt 20:00  ATC'68 Afferden 4       -  ONI 12                      7-3    
52114  VR 16 okt 20:00  GTTC Groesbeek 9        -  TIAN 9                      4-6    
52115  VR 16 okt 20:00  Taflan 4                -  TCB 8                       10-0    

52119  DO 22 okt 20:00  ATC'68 Afferden 4       -  GTTC Groesbeek 9            4-6    

52117  DO 29 okt 20:00  ONI 12                  -  Taflan 4                    3-7    
52116  VR 30 okt 20:00  TIAN 9                  -  ATC'68 Afferden 4           6-4    
52118  VR 30 okt 20:00  GTTC Groesbeek 9        -  TCB 8                       9-1    

52120  VR 06 nov 20:00  Taflan 4                -  TIAN 9                      4-6    
52121  VR 06 nov 20:00  TCB 8                   -  ONI 12                      1-9    

52122  VR 13 nov 20:00  Taflan 4                -  ATC'68 Afferden 4           6-4    
52123  VR 13 nov 20:00  TIAN 9                  -  TCB 8                       8-2    
52124  VR 13 nov 20:00  GTTC Groesbeek 9        -  ONI 12                      6-4    

52125  DO 19 nov 20:00  ATC'68 Afferden 4       -  TCB 8                       9-1    
52126  DO 19 nov 20:00  ONI 12                  -  TIAN 9                      2-8    
52127  DO 19 nov 20:00  GTTC Groesbeek 9        -  Taflan 4                    5-5    

52128  DO 26 nov 20:00  ONI 12                  -  ATC'68 Afferden 4           5-5    
52129  VR 27 nov 20:00  TIAN 9                  -  GTTC Groesbeek 9            4-6    
52130  VR 27 nov 20:00  TCB 8                   -  Taflan 4                    2-8