ATC 3
Klasse 5 Poule F

Remco Gout Thijs Derks Rinie van Hensbergen Arie Schook
Bondsnummer 4095829 Bondsnummer 3741388 Bondsnummer 4022282 Bondsnummer 3893567
Gespeeld 27 Gespeeld 15 Gespeeld 21 Gespeeld 24
Gewonnen 20 Gewonnen 8 Gewonnen 2 Gewonnen 11
Percentage 74% Percentage 53% Percentage 10% Percentage 46%

Speelschema

 

Wedstrijd Datum Teams Uitslag
47102 Do 17 sep ATC 3 TCB 7 6-4
47105 Vr 25 sep HUTAF 9 ATC 3 8-2
47107 Do 01 okt Kr & Vr 5 ATC 3 6-4
47112 Do 08 okt ATC 3 TIAN 8 5-5
47115 Do 15 okt ATC 3 De Stuiterd 1 3-7
47120 Do 22 okt ATC 3 HUTAF 9 4-6
47117 Do 30 okt TCB 7 ATC 3 8-2
47122 Do 12 nov ATC 3 Kr & Vr 8 8-2
47127 Do 19 nov TIAN 8 ATC 3 3-7
47130 Vr 27 nov De Stuiterd 1 ATC 3 4-6

Stand



Teams

Stand

HUTAF 9 10-65
TCB 7 10-64
De Stuiterd 1 10-56
Kracht & Vriendschap 5 10-53
ATC 3 10-47
TIAN 8 10-15

De Stuiterd 1

 

Bornsesteeg 2

 

6708 PE

 

WAGENINGEN

 

0317-482746

 

 

Kracht & Vriend 5

 

Groeneweg 30

 

6871 DD

 

RENKUM

 

0317-315790

 

 

TCB 7

 

Schoolstraat 16

 

6641 DC

 

BEUNINGEN GLD

 

024-6771703

 

 

TIAN 8

 

Witsenstraat 2

 

6813 GV

 

ARNHEM

 

06-47670115

 

 

Hutaf 9

 

Koelhuisstraat 3

 

6851 NB

 

HUISSEN

 

026-3252628

 

 



UITSLAGEN EN SPEELSCHEMA

47101  DO 17 sep 20:00  Kracht & Vriend 5       -  Hutaf 9                     5-5    
47102  DO 17 sep 20:00  ATC'68 Afferden 3       -  TCB 7                       6-4    
47103  VR 18 sep 20:30  De Stuiterd 1           -  TIAN 8                      10-0    

47104  DO 24 sep 20:00  TIAN 8                  -  Kracht & Vriend 5           1-9    
47105  VR 25 sep 20:00  Hutaf 9                 -  ATC'68 Afferden 3           8-2    
47106  VR 16 okt 20:00  TCB 7                   -  De Stuiterd 1               6-4    

47107  DO 01 okt 20:00  Kracht & Vriend 5       -  ATC'68 Afferden 3           6-4    
47108  VR 02 okt 20:30  De Stuiterd 1           -  Hutaf 9                     6-4    
47109  VR 02 okt 20:00  TCB 7                   -  TIAN 8                      9-1    

47112  DO 08 okt 20:00  ATC'68 Afferden 3       -  TIAN 8                      5-5    
47110  VR 09 okt 20:30  De Stuiterd 1           -  Kracht & Vriend 5           7-3    
47111  VR 09 okt 20:00  Hutaf 9                 -  TCB 7                       6-4    

47113  DO 15 okt 20:00  Kracht & Vriend 5       -  TCB 7                       7-3    
47114  DO 15 okt 20:00  TIAN 8                  -  Hutaf 9                     1-9    
47115  DO 15 okt 20:00  ATC'68 Afferden 3       -  De Stuiterd 1               3-7    

47120  DO 22 okt 20:00  ATC'68 Afferden 3       -  Hutaf 9                     4-6    

47118  DO 29 okt 20:00  TIAN 8                  -  De Stuiterd 1               4-6    
47116  VR 30 okt 20:00  Hutaf 9                 -  Kracht & Vriend 5           10-0    
47117  VR 30 okt 20:00  TCB 7                   -  ATC'68 Afferden 3           8-2    

47119  DO 05 nov 20:00  Kracht & Vriend 5       -  TIAN 8                      10-0    
47121  VR 06 nov 20:30  De Stuiterd 1           -  TCB 7                       4-6    

47122  DO 12 nov 20:00  ATC'68 Afferden 3       -  Kracht & Vriend 5           8-2    
47124  DO 12 nov 20:00  TIAN 8                  -  TCB 7                       0-10    
47123  VR 13 nov 20:00  Hutaf 9                 -  De Stuiterd 1               4-6    

47125  DO 19 nov 20:00  Kracht & Vriend 5       -  De Stuiterd 1               8-2    
47127  DO 19 nov 20:00  TIAN 8                  -  ATC'68 Afferden 3           3-7    
47126  VR 20 nov 20:00  TCB 7                   -  Hutaf 9                     7-3    

47128  VR 27 nov 20:00  TCB 7                   -  Kracht & Vriend 5           7-3    
47129  VR 27 nov 20:00  Hutaf 9                 -  TIAN 8                      10-0    
47130  VR 27 nov 20:30  De Stuiterd 1           -  ATC'68 Afferden 3           4-6