ATC 2
Klasse  4 - Poule B

Jo Berben Pascal Willems Jan Janssen
Bondsnummer 2943783 Bondsnummer 3570745 Bondsnummer 2943856
Gespeeld 30 Gespeeld 30 Gespeeld 30
Gewonnen 18 Gewonnen 13 Gewonnen 17
Percentage 60% Percentage 43% Percentage 53%

Speelschema

 

Wedstrijd Datum Teams Uitslag
33101 Vr 18 sep Cevelum 6 ATC 2 4-6
33105 Do 24 sep ATC 2 Akris 1 6-4
33108 Di 29 sep Mitac 2 ATC 2 6-4
33111 Do 08 okt ATC 2 De Kroon 2 2-8
33114 Do 15 okt DTS 3 ATC 2 6-4
33116 Do 29 okt ATC 2 Cevelum 6 6-4
33120 Vr 06 nov Akris 1 ATC 2 3-7
33123 Do 12 nov ATC 2 Mitac 2 5-5
33126 Vr 20 nov De Kroon 2 ATC 2 7-3
33129 Do 26 nov ATC 2 DTS 3 7-3

Stand

 

Teams

Stand

De kroon 2 10-66
Cevelum 6 10-53
ATC 2 10-50
Mitac 2 10-49
Akris 1 10-45
DTS 3 10-37




 
DTS 3   Esdoornlaan 5       MOLENHOEK LB   024-3584688    
De Kroon 2   Veldsingel 29       MALDEN   024-3581852    
Akris 1   Heyendaalseweg 141       NIJMEGEN   024-3612392    
Mitac 2   Kerkstraat 35-37       MILL   0485-452417    
Cevelum 6   Havikshorst 24       CUIJK   06-12341793    




UITSLAGEN EN SPEELSCHEMA


33103  DI 15 sep 20:00  Mitac 2                 -  DTS 3                       5-5    
33101  VR 18 sep 20:00  Cevelum 6               -  ATC'68 Afferden 2           4-6    
33102  VR 18 sep 19:15  Akris 1                 -  De Kroon 2                  4-6    

33104  DO 24 sep 20:00  DTS 3                   -  Cevelum 6                   2-8    
33105  DO 24 sep 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  Akris 1                     6-4    
33106  VR 25 sep 19:45  De Kroon 2              -  Mitac 2                     7-3    

33108  DI 29 sep 20:00  Mitac 2                 -  ATC'68 Afferden 2           6-4    
33107  VR 02 okt 20:00  Cevelum 6               -  Akris 1                     8-2    
33109  VR 02 okt 19:45  De Kroon 2              -  DTS 3                       8-2    

33110  DI 06 okt 20:00  Mitac 2                 -  Cevelum 6                   5-5    
33111  DO 08 okt 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  De Kroon 2                  2-8    
33112  VR 09 okt 19:15  Akris 1                 -  DTS 3                       3-7    

33114  DO 15 okt 20:00  DTS 3                   -  ATC'68 Afferden 2           6-4    
33113  VR 16 okt 20:00  Cevelum 6               -  De Kroon 2                  3-7    
33115  VR 16 okt 19:15  Akris 1                 -  Mitac 2                     5-5    

33116  DO 29 okt 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  Cevelum 6                   6-4    
33118  DO 29 okt 20:00  DTS 3                   -  Mitac 2                     2-8    
33117  VR 30 okt 19:45  De Kroon 2              -  Akris 1                     6-4    

33121  DI 03 nov 20:00  Mitac 2                 -  De Kroon 2                  2-8    
33119  VR 06 nov 20:00  Cevelum 6               -  DTS 3                       7-3    
33120  VR 06 nov 19:15  Akris 1                 -  ATC'68 Afferden 2           3-7    

33123  DO 12 nov 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  Mitac 2                     5-5    
33124  DO 12 nov 20:00  DTS 3                   -  De Kroon 2                  6-4    
33122  VR 13 nov 19:15  Akris 1                 -  Cevelum 6                   8-2    

33127  DO 19 nov 20:00  DTS 3                   -  Akris 1                     1-9    
33125  VR 20 nov 20:00  Cevelum 6               -  Mitac 2                     7-3    
33126  VR 20 nov 19:45  De Kroon 2              -  ATC'68 Afferden 2           7-3    

33130  DI 24 nov 20:00  Mitac 2                 -  Akris 1                     7-3    
33129  DO 26 nov 20:00  ATC'68 Afferden 2       -  DTS 3                       7-3    
33128  VR 27 nov 19:45  De Kroon 2              -  Cevelum 6                   5-5