ATC 2
Klasse  4 - Poule A

Jo Berben Robbert den Bekker John Baars
Bondsnummer 2943783 Bondsnummer 2943898 Bondsnummer 2943872
Gespeeld 29 Gespeeld 20 Gespeeld 24
Gewonnen 16 Gewonnen 13 Gewonnen 10
Percentage 55% Percentage 65% Percentage 42%

Speelschema

Wedstrijd Datum Teams Uitslag Verslag
30103 Do 19 sep ATC'68 Afferden 2 Akris 2  8-2  
30106 Vr 27 sep Taflan 3 ATC'68 Afferden 2  7-3  
30108 Do 03 okt ATC'68 Afferden 2 Smash 1 2-8  
30110 Do 10 okt ATC'68 Afferden 2 ONI 5  5-5  
30115 Vr 18 okt Cevelum 7 ATC'68 Afferden 2  2-8  
30118 Vr 01 nov Akris 2 ATC'68 Afferden 2 5-5  
30121 Do 24 okt ATC'68 Afferden 2 Taflan 3  6-4  
30123 Vr 15 nov Smash 1 ATC'68 Afferden 2  7-3  
30125 Vr 22 nov ONI 5 ATC'68 Afferden 2  9-1  
30130 Do 28 nov ATC'68 Afferden 2 Cevelum 7  8-2  

Stand

 

Teams

Stand

Smash 1 10-75
ONI 5 10-66
Taflan 3  10-50
ATC'68 Afferden 2 10-49
Akris 2 10-32
Cevelum 7 10-28




 
ONI Suikerbergseweg 106 WIJCHEN 024-6415220
Smash Willem Boyeweg 137 GENNEP 06-10400107
Cevelum Havikshorst 24  CUIJK 06-12341793
Taflan Dominicanenstraat 253 LANGENBOOM 0486-431800
Akris Heyendaalseweg 141 NIJMEGEN 024-3612392




UITSLAGEN EN SPEELSCHEMA


 

 



Wedstrijdnr

Datum

Teams

Uitslag
30101 Vr 20 sep ONI 5 Smash 1 

3-7

30102 Vr 25 okt Cevelum 7 Taflan 3  5-5
30103 Do 19 sep ATC'68 Afferden 2 Akris 2  8-2
30104 Vr 27 sep Akris 2 ONI 5  3-7
30105 Vr 27 sep Smash 1 Cevelum 7  8-2
30106 Vr 27 sep Taflan 3 ATC'68 Afferden 2  7-3
30107 Vr 04 okt ONI 5 Cevelum 7  8-2
30108 Do 03 okt ATC'68 Afferden 2 Smash 1 2-8
30109 Vr 04 okt Taflan 3 Akris 2  9-1
30110 Do 10 okt ATC'68 Afferden 2 ONI 5  5-5
30111 Vr 11 okt Smash 1 Taflan 3 8-2
30112 Vr 11 okt Cevelum 7 Akris 2  2-8
30113 Vr 18 okt ONI 5 Taflan 3  4-6
30114 Vr 18 okt Akris 2 Smash 1  2-8
30115 Vr 18 okt Cevelum 7 ATC'68 Afferden 2  2-8
30116 Vr 01 nov Smash 1 ONI 5  6-4
30117 Vr 01 nov Taflan 3 Cevelum 7  7-3
30118 Vr 01 nov Akris 2 ATC'68 Afferden 2 5-5
30119 Vr 08 nov ONI 5 Akris 2  7-3
30120 Vr 08 nov Cevelum 7 Smash 1  3-7
30121 Do 24 okt ATC'68 Afferden 2 Taflan 3  6-4
30122 Vr 15 nov Cevelum 7 ONI 5  1-9
30123 Vr 15 nov Smash 1 ATC'68 Afferden 2  7-3
30124 Vr 15 nov Akris 2 Taflan 3  7-3
30125 Vr 22 nov ONI 5 ATC'68 Afferden 2  9-1
30126 Vr 22 nov Taflan 3 Smash 1  3-7
30127 Vr 22 nov Akris 2 Cevelum 7  4-6
30128 Vr 29 nov Taflan 3 ONI 5  0-10
30129 Vr 29 nov Smash 1 Akris 2  9-1
30130 Do 28 nov ATC'68 Afferden 2 Cevelum 7  8-2