ATC 1
Klasse  1 - Groep C

                             
Serge Janssen Eric Zondag Gijs van Gent Stefan Groenen Willem Berendse
Bondsnummer 3011369 Bondsnummer 3450775 Bondsnummer 3818389 Bondsnummer 3073468 Bondsnummer 3844615
Gespeeld 26 Gespeeld 23 Gespeeld 18 Gespeeld 20 Gespeeld  
Gewonnen 19 Gewonnen 17 Gewonnen 8 Gewonnen 5 Gewonnen  
Percentage 73% Percentage 74% Percentage 44% Percentage 25% Percentage %

Speelschema

Wedstrijd Datum Teams Wie speelt er Uitslag Verslag
10601 VR 04 nov GTTC Groesbeek 2 ATC'68 Afferden 1 EZ/GG/SG 3-7  
10605 DO 29 sep ATC'68 Afferden 1 SKF 4 GG/SG/SJ 3-7  
10608 VR 07 okt Slagvaardig (R) 2 ATC'68 Afferden 1 EZ/SG/SJ 2-8  
10611 DO 13 okt ATC'68 Afferden 1 Bit.nl 5 EZ/GG/SG 1-9  
10614 DO 20 okt Zevenaar 2 ATC'68 Afferden 1 EZ/GG/SJ 1-9  
10616 DO 22 sep ATC'68 Afferden 1 GTTC Groesbeek 2 EZ/SG/SJ 6-4  
10620 DI 15 nov SKF 4 ATC'68 Afferden 1 EZ/GG/SJ 8-2  
10623 DO 17 nov ATC'68 Afferden 1 Slagvaardig (R) 2 GG/SG/SJ 8-2  
10626 VR 25 nov Bit.nl 5 ATC'68 Afferden 1 EZ/GG/SJ 3-7  
10629 DO 01 dec ATC'68 Afferden 1 Zevenaar 2 EZ/SG/SJ 7-3  

Stand

Teams Stand
SKF 4 10-78
Bit.nl 5 10-61
ATC 1 10-58
GTTC Groesbeek 2 10-45
Zevenaar 2 10-34
Slagvaardig (R) 2 10-24

 

 


GTTC          Atelierweg 2              GROESBEEK         024-3977055
SKF             Wageningselaan 1A   VEENENDAAL       0318-514558
Slagvaardig    IJsselsingel 3            RHEDEN                026-4954156
Zevenaar        Lentemorgen 7         ZEVENAAR           0316-528371
Bit.nl             Langekampweg 8      EDE                        0318-635831


UITSLAGEN EN SPEELSCHEMA

 



Wedstrijdnr

Datum

Teams

Uitslag
10601 VR 04 nov GTTC Groesbeek 2 ATC'68 Afferden 1 3-7
10603 VR 23 sep Slagvaardig (R) 2 Zevenaar 2 4-6
10602 ZA 05 nov SKF 4 Bit.nl 5 6-4
10604 DO 29 sep Zevenaar 2 GTTC 2 5-5
10605 DO 29 sep ATC'68 Afferden 1 SKF 4 3-7
10606 VR 30 sep Bit.nl 5 Slagvaardig (R) 2 6-4
10607 DO 22 sep GTTC Groesbeek 2 SKF 4 1-9
10608 VR 07 okt Slagvaardig (R) 2 ATC'68 Afferden 1 2-8
10609 VR 28 okt Bit.nl 5  Zevenaar 2 7-3
10611 DO 13 okt ATC'68 Afferden 1 Bit.nl 5 1-9
10610  VR 14 okt Slagvaardig (R) 2 GTTC Groesbeek 2 6-4
10612 ZA 15 okt SKF 4 Zevenaar 2 9-1
10613 VR 21 okt GTTC Groesbeek 2 Bit.nl 5 5-5
10614 DO 20 okt Zevenaar 2 ATC'68 Afferden 1 1-9
10615 ZA 22 okt SKF 4 Slagvaardig (R) 2 9-1
10616 DO 03 nov ATC'68 Afferden 1 GTTC Groesbeek 2 6-4
10618 DO 03 nov Zevenaar 2 Slagvaardig (R) 2 8-2
10617 VR 23 sep Bit.nl 5 SKF 4 2-8
10619 VR 11 nov GTTC Groesbeek 2 Zevenaar 2 7-3
10621 VR 11 nov Slagvaardig (R) 2 Bit.nl 5 1-9
10620 DI 15 nov SKF 4 ATC'68 Afferden 1 8-2
10623 DO 17 nov ATC'68 Afferden 1 Slagvaardig (R) 2 8-2
10624 DO 17 nov Zevenaar 2 Bit.nl 5 2-8
10622 ZA 19 nov SKF 4 GTTC Groesbeek 2 5-5
10625 VR 25 nov GTTC Groesbeek 2 Slagvaardig (R) 2 9-1
10627 DO 24 nov Zevenaar 2 SKF 4 2-8
10626 VR 25 nov Bit.nl 5 ATC'68 Afferden 1 3-7
10629 DO 01 dec ATC'68 Afferden 1 Zevenaar 2 7-3
10628 VR 02 dec Bit.nl 5 GTTC Groesbeek 2 8-2
10630 VR 02 dec Slagvaardig (R) 2 SKF 4 1-9