INFO JEUGD:

De jeugd is van harte welkom bij ATC en zij krijgen volop aandacht tijdens hun wekelijkse speelavond. Op deze avond wordt er training
gegeven door onze enthousiaste jeugdbegeleidster met ondersteuning van een seniorlid van ATC. De training van de jeugd is
gericht op spelverbetering en beweging. Omdat wij het belangrijk vinden de theorie in de praktijk te brengen heeft de jeugd de
mogelijkheid deel te nemen aan de jeugdcompetities van de Nederlandse Tafeltennisbond (NTTB) en aan diverse jeugdtoernooien.
De competitiewedstrijden zijn op zaterdagochtend. ATC heeft een aantal seniorvrijwilligers om de competitiewedstrijden te begeleiden
Meer informatie over onze competitiespelende jeugd staat bij de button competitie.


COMPETITIE NTTB: KLASSE 2  GROEP A  

JEUGDTEAM NTTB

Thijs Derks 3741388
Yukee Wong 3741338
Huub in den Bosch 3868180
Yu-Lun Wong 3741346
Dominique Hopman 3768819


Schema spelers en begeleiders


Wedstrijd Datum Teams Wie speelt er Vervoer ouders/verzorgers Begeleiding Uitslag Verslag
20302 12-09 ATC 1 Zevenaar 1 Dominique,Thijs, Yukee   Arie 6-4  
20305 19-09 Revanche 1 ATC 1 Huub, Thijs, Yukee Huub Truus 5-5  
20307 26-09 Herpen 1 ATC 1 Dominique, Huub, Yukee Truus Truus 6-4  
20312 03-10 ATC 1 Essentia 2 Huub, Thijs, Yukee Truus       let op10.00 uur in Beuningen Truus 1-9  
20315 17-10 ATC 1 SKF 6 Dominique, Huub, Thijs   Theo    
20317 24-10 Zevenaar 1 ATC 1 Dominique, Thijs, Yukee Dominique Truus 6-4  
20320 31-10 ATC 1 Revanche 1 Huub, Thijs, Dominique   Arie 5-5  
20322 07-11 ATC 1 Herpen 1 Dominique, Yukee, Thijs   Theo 4-6  
20327 21-11 Essentia 2 ATC 1 Huub, Thijs, Yukee Thijs Truus 9-1  
20330 28-11 SKF 6 ATC 1 Dominique, Huub, Yukee Yu-Lun Arie 4-6  




 

Adressen


HERPEN 1 "HET SLOTJE" SCHOOLSTRAAT 2 HERPEN 13.00u/13.30u 06-20648819
REVANCHE 1 BOSSESTRAAT 6-A SCHAIJK 9.30u/10.00u 0486-463222
ZEVENAAR 1 ZEVENAAR HOME LENTEMORGEN 7 ZEVENAAR 9.30u/10.00u 0316-528371
SKF 6 "SPORTPARK" WAGENINGSELAAN 1-A VEENENDAAL 14.00u/14.30u 0318-514558
ESSENTIA 2 "DE SCHAAPSKOOI" SPORTLAAN 3 BEMMEL 9.30u/10.00u 0481-462224
ATC'68(A) 1 ACTIVE WORLD KLEPPERHEIDE 17 DRUTEN  9.00u/9.30u 0487-525226


Stand

Teams Stand
Essentia 2 10-84
Herpen 1 10-58
SKF 6 10-46
ATC 1 10-40
Revanche 1 10-36
Zevenaar 1 10-36

COMPETITIE MWTB: JEUGDKLASSE  

JEUGDTEAM MWTB


Marc Peters       150
Huub in den Bosch       152
Erwin van Rijckevorsel       151
Bjorn Janssen       154


Schema spelers en begeleiders



Wedstrijd Datum Teams Wie speelt er Vervoer ouders/verzorgers Begeleiding Uitslag Verslag
1006 01-10 ATC A Tikhard A Bjorn, Erwin, Huub   Jeugdleider 6-4  
1009 08-10 ATC A Tikhard B Bjorn, Erwin, Huub   Jeugdleider 9-1  
1011 12-10 DTTC B ATC A Bjorn, Erwin, Huub   Seniorlid 3-7  
1013 19-10 DTTC A ATC A Bjorn, Erwin, Huub   Seniorlid 6-4  
1021 10-11 Tikhard A ATC A Bjorn, Erwin, Marc Erwin Seniorlid 6-4  
1024 17-11 Tikhard B ATC A Bjorn, Erwin, Marc Bjorn Seniorlid 3-7  
1026 26-11 ATC A DTTC B Bjorn, Erwin, Huub   Jeugdleider 10-0  
1028 01-12 ATC A- DTTC A Bjorn, Erwin, Huub   Jeugdleider 6-4  


 

Adressen

DTTC: Sporthal De Heuvel Heuvel 40 Druten  aanvang 19.00.uur

TIKHARD: Vrijetijdscentrum Clarissenstraat 2 Wamel  aanvang 18.30 uur

ATC'68(A)1 ACTIVE WORLD KLEPPERHEIDE 17 DRUTEN aanvang 19.00 uur


 

Stand

Teams Stand
DTTC A 8-63

ATC A

8-53
Tikhard A 8-45
Tikhard B 8-20
DTTC B 8-19